dr n. med.

Anna Brzozowska - Jaśkiewicz

Odczarowuję relację Pacjent-lekarz. Obalam kity i mity medycyny estetycznej. W przystępny sposób opowiadam o profilaktyce zdrowia, chorobach neurologicznych, ale nie tylko. Zarażam pozytywnym myśleniem. Namawiam do zdrowego i aktywnego trybu życia oraz wszystkiego, co wprowadza nas w dobry nastrój.

Zapraszam do śledzenia bloga dr_neuro.beauty.
[Więcej >>>]

Estetyczna metamorfoza twarzy pacjentki, w wieku 40 plus.

Anna Brzozowska - Jaśkiewicz07 lutego 2021Komentarze (0)

metamorfoza pacjentki w wieku 40 +, medycyna estetyczna

Chciałabym Wam opowiedzieć o pewnym projekcie, który wymyśliłam pod koniec 2020 roku, kiedy zbliżał się świąteczny bożonarodzeniowy i noworoczny czas.

Prezent…ode mnie dla Ciebie!

Na przekór złym chwilom, po prawie roku pandemii COVID-19, w tym czasie każdy z nas pragnął już normalności. Wiele osób z pewnością chciało nieco pokolorować sobie rzeczywistość.

Z tej okazji na swoim profilu @dr_neuro.beauty na Instagramie oraz Facebooku zorganizowałam zabawę „Świąteczna Metamorfoza”.

Projektowi przyświecał cel, by podarować Komuś prezent, w postaci kompleksowego zabiegu medycyny estetycznej w zakresie twarzy, przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.

Wasza chęć metamorfozy i motywacja
do przemiany były zaskakująco pozytywne.

Zasady projektu były bardzo proste. By wziąć udział w zabawie, należało nadesłać 3 zdjęcia twarzy ( 1 zdjęcie en face i 2 zdjęcia profilowe boczne). Konkurs był dedykowany dla osób pełnoletnich.

Estetyczna metamorfoza Pacjentki 40+Liczba osób, które nadesłały zgłoszenia i chciały wziąć udział w „Świątecznej Metamorfozie” była naprawdę duża. Zasięg i powodzenie projektu kompletnie mnie zaskoczyły, ale jest to budujące i świadczy o zaufaniu.

Wybór, tylko jednej Osoby był okrutnie trudny.

Doceniam ogromnie chęć zabawy, przemiany i motywację Osób, które zapragnęły zrobić coś dla siebie lub dla Kogoś.

Starałam się podejść do tematu bardzo rzetelnie i obiektywnie dlatego zdjęcia przeglądałam wielokrotnie i odsuwałam w czasie podjęcie ostatecznej decyzji.

Pierwszeństwo miały Osoby bez oznak dotychczasowej ingerencji zabiegów medycyny estetycznej i wypełniaczy w zakresie twarzy.

Ostatecznie metamorfozę zaproponowałam
Pani Dorocie, która została zgłoszona do konkursu przez swoją Siostrę.

W życiu każdego z nas są takie momenty, kiedy odczuwamy ogromną chęć na zmiany.

Metamorfoza pacjentki 40 +

Dorota ma 43-lata i najbardziej zależało jej na ogólnym odmłodzeniu twarzy, ze szczególnym zwróceniem uwagi na naturalny efekt metamorfozy.

Siostra Pacjentki, przesyłając jej zdjęcie, zaznaczyła, że Dorota wyglądała na przygnębioną i smutną.

Jakie zabiegi wykonałam w trakcie metamorfozy?

W górnej części twarzy zwracały uwagę utrwalone zmarszczki okolicy czoła oraz oczu, które udało się częściowo spłycić toksyną botulinową.

Środkową oraz dolną część twarzy opracowałam kwasem hialuronowym Art Filler firmy Fillmed.

To produkt, który jest produktem sprawdzonym i bezpiecznym. FILLMED Laboratoires linia ART FILLER wykorzystuje technologię Tri-Hyal – jedno z najnowocześniejszych, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie badań.

Metamorfoza pacjentki 40 +

Żele wykonane są z kwasu hialuronowego niepochodzącego od zwierząt i charakteryzują się doskonałą równowagą pomiędzy cząsteczkami wolnego kwasu hialuronowego oraz długimi i bardzo długimi łańcuchami kwasu hialuronowego.

Każdy produkt z tej gamy został opracowany z myślą o precyzyjnym zastosowaniu i satysfakcjonujących rezultatach końcowych.

Wielokrotnie pisałam, że grawitacja, czyli obniżanie tkanek oraz ich ubytki, są jedną z przyczyn widocznego starzenia skóry.

W przypadku mojej Pacjentki, widoczna była pogłębiona dolina łez oraz zanik środkowej części policzka. Wolumetria policzków oraz wypełnienie tej okolicy kwasem hialuronowym odmłodziło twarz i rozświetliło spojrzenie.

W dolnej części twarzy, zdecydowanym elementem dodającym lat były pogłębione bruzdy nosowo-wargowe oraz linie marionetki, które dodatkowo potęgowały smutny i przygnębiony wyraz twarzy.

Metamorfoza pacjentki w wieku 40+

Ubytki tkankowe okolicy żuchwy, wymagały wypełnienia i wykonturowania linii żuchwy oraz dyskretnie – brody.

Delikatne modelowanie i nawilżenie ust dodało twarzy  wyrazistości i podkreśliły kobiecość.

Zwieńczeniem całej procedury był zabieg liftbooster, który ma działanie rewitalizujące i delikatnie liftingujące.

Zapraszam do obejrzenia filmiku z metamorfozy.

Metamorfoza Pacjentki w wieku 40+, medycyna estetyczna

Wkrótce kolejny projekt…

Zapraszam do śledzenia bloga www.drneurobeauty.blog oraz moich zawodowych profili @dr_neuro.beauty na Instagramie oraz Facebooku.

Tam zwykle pojawiają się informacje o kolejnych pomysłach.

***

Z pewnością zainteresuje Cię również: Powikłanie po nieprofesjonalnym zabiegu wypełnienia doliny łez kwasem hialuronowym – opis przypadku.

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej pomocy, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 888 045 000e-mail: rejestracja@neurobeauty.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez dr n. med. Annę Brzozowską - Jaśkiewicz w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: